انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰.۰۴ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰.۰۴ خواهد بود.

نویسنده موضوع: مسئولیت حقوقی کامنت های کاربران در فضای مجازی  (دفعات بازدید: 892 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2336
نویسنده‌ی یک متن در فضای اینترنت، علاوه بر مسئولیت نوشته خود، آیا نسبت به دیدگاه‌ها و نظرات دیگر کاربران مسئول است یا نه؟ من گمان نمی‌کنم پاسخ ساده باشد و بتوان به راحتی گفت که دیدگاه را دیگری نوشته است و نویسنده‌ی متن سراسر مبراست.
    اولین چیزی که به ذهنم می‌رسد تفاوت بین دیدگاه و سخن است. سخن به معنای کلامی که از دهان خارج شده است و دیدگاه نوشته‌ای است که زیر یک خبر یا نوشته وبلاگی یا نوشته‌ای در یکی از جوامع مجازی نوشته می‌شود. این تفاوت را معنا یا ساختار زبانی ایجاد نمی‌کند، بلکه ماندگاری و یافتن مخاطبین جدید است که میان این دو مرزبندی می‌کند. صدایی که از دهان خارج می‌شود، شنیده می‌شود و محو می‌شود. اما دیدگاه می‌ماند و چشم‌های جدیدی آن را می‌شنوند. یعنی دیدگاه دو مرحله دارد، مرحله نوشتن که به مثابه گفتن است و مرحله ماندگاری. دیدگاهی را که من ده سال پیش نوشته‌ام، هنوز خوانده می‌شود.
نظر شما دربارهٔ این موضوع چیست؟
منبع: شخص ناشناس

آفلاین HSN6

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 865
  • یک اسپرانتیست پایتونیست گودوئیست!
    • بلاگ شخصی
بی شک قابلیت ویرایش، ‌ حذف و حتی ایجاد کامنت برای ارایه کننده ی مطلب مقدور است !
حالا اگه این امکان رو نداشته باشه ....

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
در یک جامعه آزاد هر شخصی باید بتونه دیدگاهش رو مطرح کنه. افرادی هم دیدگاهشون رو به شکل کامنت زیر اون مطلب قرار میدن. تجمع و تقابل دیدگاه‌ها باعث شکوفایی میشه...
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford