انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰.۰۴ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰.۰۴ خواهد بود.

نویسنده موضوع: بالا نیامدن میز کار آریوس  (دفعات بازدید: 2571 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
بالا نیامدن میز کار آریوس
« : 22 بهمن 1391، 09:02 ب‌ظ »
من امروز آریوس رو دانلود و نصب کردم ولی دو تا مشکل دارم باهاش
1 - تو صفحه لوگین وقتی میز کار رو آریوس انتخاب می کنم و لوگین می کنم نوار بالایی صفحه ( نوار منوی گنوم ) و گجت های سمت راست صفحه هیچ کدوم نمیاد . ( فقط داک پایین میاد و بک گراند )
لازم به ذکره که این دسکتاپ رو موقع نصب به صورت کامل می بینم . یک بار دیگه هم توزیع رو مجددا نصب کردم ولی درست نشد .  چی کار کنم که این مشکل درست بشه ؟
2 - تو صفحه لوگین چطوری می تونیم میزکارهایی رو که استفاده نمی کنیم رو کاری کنیم که تو لیست نمایش داده نشه ؟
پیشاپیش ممنون .

ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
پاسخ : بالا نیامدن میز کار آریوس
« پاسخ #1 : 23 بهمن 1391، 12:13 ب‌ظ »
نقل‌قول
1 - تو صفحه لوگین وقتی میز کار رو آریوس انتخاب می کنم و لوگین می کنم نوار بالایی صفحه ( نوار منوی گنوم ) و گجت های سمت راست صفحه هیچ کدوم نمیاد . ( فقط داک پایین میاد و بک گراند )
لازم به ذکره که این دسکتاپ رو موقع نصب به صورت کامل می بینم . یک بار دیگه هم توزیع رو مجددا نصب کردم ولی درست نشد .  چی کار کنم که این مشکل درست بشه ؟
با یه مقدار کلنجار رفتن با سیستم بالاخره تونستم بفهمم مشکل از کجاست .
من روی سیستمم ویندوز xp و مینت رو داشتم . پارتیشن home رو جدا ساختم تا بعد از عوض کردن توزیع اطلاعات و تنظیمات نرم افزارهام سر جاش بمونه . تو مینت اسم یوزرم paradox هستش . موقع نصب آریوس اسم یوزر رو paradox گزاشتم . از پارتیشن home هم به صورت مشترک بین دو توزیع استفاده کردم . به خاطر اینکه اسم یوزرها یکی بود و پارتیشن home هم یکی بود میز کار آریوس بالا نیومد که با ساخت یه یوزر جدید تو آریوس این مشکل حل شد .
از دوستان کسی راه حلی برای سوال دوم نداره ؟
ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ