انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰.۰۴ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰.۰۴ خواهد بود.

نویسنده موضوع: مشکلی دیگر در زوبونتو ( بسته‌شدن تمام برنامه‌ها به هنگام مینیمایز کردنشون )  (دفعات بازدید: 8394 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین novid

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 728
  • آزاده بمیرید!
    • پالس آزاد
این مشکل دقیقا بعد از رفع شدن مشکل فایرفاکس من ایجاد شده ! جالب نیستش ! من که می‌گم یکی داره منو هک می کنه ! مشکل الان بدین صورت هست که الان وقتی روی ضربدر برنامه‌هایی مثل پیدجین کلیک می‌کنم به جای اینکه اونا برن و تو پنل بالایی سوار بشن کلان بسته می‌شن !!‌ .  :(
در ضمن اگه کسی می‌دونه لطف کنه و بگه اون فایروالی که قرار بود در نسخه‌های جدید کار گذاشته بشه ،‌کجا هست ، اسمش چی هست و اینکه چطوری باید کارش بندازیم . با تشکر از شما دوستان عزیز

آفلاین علیرضا طالقانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2373
  • القدس لنا، والنصر لنا!
    • Take it easy
این مشکل دقیقا بعد از رفع شدن مشکل فایرفاکس من ایجاد شده ! جالب نیستش ! من که می‌گم یکی داره منو هک می کنه ! مشکل الان بدین صورت هست که الان وقتی روی ضربدر برنامه‌هایی مثل پیدجین کلیک می‌کنم به جای اینکه اونا برن و تو پنل بالایی سوار بشن کلان بسته می‌شن !!‌ .  :(
در ضمن اگه کسی می‌دونه لطف کنه و بگه اون فایروالی که قرار بود در نسخه‌های جدید کار گذاشته بشه ،‌کجا هست ، اسمش چی هست و اینکه چطوری باید کارش بندازیم . با تشکر از شما دوستان عزیز

اشکال ات رو نمی دونم! اما در خصوص دیواره ی آتش! خب راه سخت اش استفاده از دستورات iptable هستش! که ب نظر یکمی سخته!
بسته ی firestarter رو نصب کن! ی رابط گرافیکی هستش که روی iptable کار می کنه! و خیلی هم ساده هستش.
.ShayneIsTheOneWhoIsAlwaysAlone
terminal@world-server:~$ sudo aptitude remove --purge Israel

آفلاین Midgårdsormen

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 900
لینوکس و هک؟!...کفر میگی؟!! ;)
حتما بسته unstable یا بسته ای که مناسب توزیع نبوده نصب کردی.

آفلاین arashOio

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 551
اینو امتحان کن:
pidgin/tools/preferences/show system tray icon > always
ببین چی میشه
Humanity to others...

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2013
  • یک تازه کار !
برای من هم یکبار قدیم این مشکل پیش اومده بود. برای حلش لازم هست که یکبار تنظیمات پنل رو ری‌ست کنید:
ctrl+alt+F1   بعد در اونجا لاگین کنید و ادامه دستورات زیر رو وارد کنید
cd ~
mkdir -p gconf-old
sudo /etc/init.d/gdm stop
mv .gnome .gnome2 .gconf .gconfd .metacity gconf-old
sudo /etc/init.d/gdm restart
مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری مردی !