انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۱٫۰۴ منتشر شد.

گزارش شده که ارتقا روی رایانه‌هایی با مدل‌های پایین UEFI (حدود سال ۲۰۱۲) منجر به خرابی بوت می‌شه. اگه رایانهٔ قدیمی دارید، تا زمانی که خود اوبونتو بهتون پیشنهاد ارتقا نداده، برای ارتقا دست نگه دارید.

با این حال، پاسخ‌های انجمن از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۱٫۰۴ خواهد بود.

نویسنده موضوع: استفاده از Cedega بـرای اجرای بازی‌هـای ویندوز در لینـوكس  (دفعات بازدید: 7273 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ابراهیم

 • High Hero Member
 • *
 • ارسال: 1295
 • جنسیت : پسر
 • راه‌رو گر صد هنر دارد توکل بایدش
  • سلام!
سلام،
بابت معرفی Cedega دستت درد نکنه.
اما تا جایی که بنده اطلاع دارم و همون طور که دوستمون آقای علیرضایی فرمودن، Cedega یک نرم‌افزار آزاد/بازمنبع نیست و برای استفاده ازش باید پول پرداخت. فکر نمی‌کنم این درست باشه که پیوند دریافت نسخه‌های غیر قانونی این نرم‌افزار رو توی انجمن بذاریم.
بنده صحیح‌تر می‌دونم به جای تشویق کاربرا به ادامه‌ی استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد (حتی در لینوکس!) راه‌کارهای آزاد/بازمنبع (مثل Wine) رو بهشون ارائه کنیم.
به هر حال بازم دستت درد نکنه.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم     ...     موجیم که آسودگی ما عدم ماست

آفلاین sorena

 • گروه راهبران
 • *
 • ارسال: 484
 • جنسیت : پسر
قبل از هر چیزی ممنون از master عزیز برای تلاشش برای گسترش استفاده از لینوکس و رفع موانع موجود.  =D>
ولی دوست من ما اینجا برای خودمون قوانین و اصولی داریم که به آن‌ها پایبند هستیم. از جمله احترام به لایسنس ها و استفاده نکردن از کرک ها . کرک کردن برنامه یک جور دزدیه. خواه در ویندوز ، خواه در لینوکس هر چند منع قانونی براش در کشور ما وجود نداشته باشه. دزدی در همه جا و در همه حالت کار زشت و نادرستیه.  ](*,)

با وجود اینکه ۱۰۰ درصد با این کار موافق نیستم ولی به علت مغایرت با قوانین سایت ، تاپیک قفل و چند تا از پست‌ها هم ویرایش می‌شود.
 امیدوارم باز هم شاهد کارهای جالبت ولی این بار در جهت درست در سایت باشیم.  ;)
نقل‌قول
۲. شما توافق میکنید که هیچ‌گونه ارسال ناقض قوانین حق نشر و طبع (Copyright) بدون اجازه رسمی از صاحبان آن حق نخواهید داشت.
ارسال هرزنامه، انبوه‌ارسال، تبلیغات، نامه‌های زنجیروار، طرح و برنامه‌های شرکتهای هرمی و درخواستهای نامربوط و نامعقول نیز در این انجمنها ممنوع است.
نقل‌قول
۱۳. انجمن‌های اوبونتو ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی قوانین کپی رایت را زیر پا بگذارد معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. از مواردی که در شمول این بند قرار گیرند می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب و موارد مشابه.
نقل‌قول
۱۴. انجمن‌های اوبونتو ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد، مایل نماید معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. مسلما انواع مقایسه بین نرم‌افزارهای آزاد و غیرآزاد شامل این بند نمیشود.
« آخرین ویرایش: 15 مهر 1386، 01:06 ق‌ظ توسط sorena »
In The World That Has No fences Or Walls , Who Need Gates Or Windows