انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

خبرها، اتفاقات و تصاویر مربوط به مربوط به جشن انتشار را با هشتگ ufest1804 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نویسنده موضوع: نماگرفت از میزکار گنو/لینوکس  (دفعات بازدید: 843004 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1105
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
پاسخ : نماگرفت از میزکار گنو/لینوکس
« پاسخ #4005 : 25 شهریور 1398، 03:38 ق‌ظ »
دوباره من دوباره kde دوباره آرچ دوباره Kvantum (البته LiveWallpepr توی عکس معلوم نیست ) 

20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین enCODEr

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 332
« پاسخ #4006 : 25 شهریور 1398، 08:20 ق‌ظ »
دوباره من دوباره kde دوباره آرچ دوباره Kvantum (البته LiveWallpepr توی عکس معلوم نیست ) 

KDE خود عشق است !
اگه راهی بود که میشد با Kvantum  یا Qtcurve برنامه های GTK2-3 رو هم ترجمه کرد و همه برنامه های سیستم به یه شکل اجرا میشد عالی میشد ! (البته Qtcurve برنامه های GTK2 رو فقط ترجمه میکنه)
تیم پشتیبانی KDE خودشون عالی کار میکنن ولی این دو پوسته برای خود KDE نیستن و جدا توسعه داده میشن وگرنه میشد درخواست کرد از تیم KDE ٬ من چند وقت پیش یه باگ گزارش کردم برای KDE که وقتی که ولوم صدای دسکتاپ رو از قسمت SystemTray با ماوس جابجا میکنی به ازای هر خانه یه صدای تق تق پخش میکنه و وقتی خیلی جابجاش میکنی یه صدای ناخوشایند پخش میشه و بنظر درستش اینه که فقط زمانی که کلیک ماوس رها میشه اون صدا رو یک بار پخش کنه و کمتر از 24 ساعت یه پچ توی جواب ریپورتم فرستادن برای رفع مشکل و نوشته بود که توی نسخه 5.17 مشکل رو کامل برطرف خواهند کرد ٬ شاید اگه تیم توسعه Kvantum و Qtcurve رو هم پیدا کنم و بهشون درخواست بدم این کار و انجام بدن !
اگه کسی خواست مشکل یا آرزویی! رو برای KDE بفرسته این آدرسشه :
https://bugs.kde.org/
« آخرین ویرایش: 25 شهریور 1398، 08:23 ق‌ظ توسط enCODEr »

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 912
« پاسخ #4007 : 22 مهر 1398، 05:44 ق‌ظ »
نقل‌قول
KDE خود عشق است !
اگه راهی بود که میشد با Kvantum  یا Qtcurve برنامه های GTK2-3 رو هم ترجمه کرد و همه برنامه های سیستم به یه شکل اجرا میشد عالی میشد ! (البته Qtcurve برنامه های GTK2 رو فقط ترجمه میکنه)
فکر نکم Qtcurve و Kvantum به این موضوع ربطی داشته باشه. اگر میخوای برنامه های GTK شبیه برنامه های KDE ات باشن باید پوسته GTK ت شبیه اون ها باشه. مثلا gtk-breeze که یه پوسته GTK شبیه breeze هست.
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین enCODEr

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 332
« پاسخ #4008 : 22 مهر 1398، 03:43 ب‌ظ »
نقل‌قول
فکر نکم Qtcurve و Kvantum به این موضوع ربطی داشته باشه. اگر میخوای برنامه های GTK شبیه برنامه های KDE ات باشن باید پوسته GTK ت شبیه اون ها باشه. مثلا gtk-breeze که یه پوسته GTK شبیه breeze هست.
بله درسته و این پوسته معمولا توی KDE پیشفرض هست (در نسخه 4 برای Oxygen و در نسخه 5 برای Breeze) ٬ اما من میخام برنامه های GTK با پوسته Kvantum  یا Qtcurve اجرا بشن نه Breeze .