انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید


 خبرها، اتفاقات و تصاویر مربوط به مربوط به جشن انتشار را با هشتگ ufest1804 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نویسنده موضوع: نسخه‌ی نهایی پارسیدورا ۱۴ منتشر شد  (دفعات بازدید: 1285 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین امیرمهری

  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1265
  • جنسیت : پسر
  • درورد بر اوبونتو
نسخه‌ی نهایی پارسیدورا ۱۴ منتشر شد. این نسخه بر مبنای فدورا ۱۴ است و آخرین به‌روز رسانی‌های آن به همراه مقدار قابل توجهی برنامه‌ی اضافه را ارائه میدهد. پیشتیبانی پیش‌فرض از تایپ فارسی، و فیلم‌های فلش از تغییرات جدید نسخه‌ی ۱۴ است.


این نسخه به‌زودی از طریق فروشگاه‌های اینترنتی (و احتمالا غیراینترنتی!) قابل تهیه خواهد بود.

http://parsidora.ir/fa/featureپارسیدورا به همراه نرم‌افزارهای متعددی ارائه می‌شود که کاربر می‌تواند در هنگام نصب یا پس از آن، نرم‌افزارهای مورد نیاز خود را نصب نماید.

پارسیدورا ۱۴ را می‌توانید مستقیما از اتصال‌های داده شده در سایت دریافت نمایید و یا از طریق فروشگاه‌های اینترنتی تهیه فرمایید (به زودی در فروشگاه‌های اینترنتی ارائه می‌شود). خرید اینترنتی برای کاربرانی که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند توصیه می‌شود.

این نسخه تغییرات قابل توجهی نسبت به نسخه‌ی کاندید انتشار ندارد و تنها تعدادی از بسته‌ها به‌روز شده‌اند و ترکیب بسته‌ها هم تغییرات جزئی داشته (از جمله اضافه شدن VirtualBox 4.0 به دیسک). در نتیجه در صورتی که نسخه‌ی کاندید انتشار پارسیدورا را نصب کرده‌اید نیازی به نصب دوباره‌ی پارسیدورا ۱۴ نیست.
علاقمندانی که نسخه‌ی کاندید انتشار را دارند می‌توانند با دانلود فایل‌های DeltaISO از این مکان (با حجم کمتر از ۲۰۰ مگابایت)، فایل‌های ISOی نسخه‌ی نهایی را از روی نسخه‌ی کاندید انتشار تولید نمایند.

دانلود
http://sourceforge.net/projects/parsidora/files/releases/14/InstallationDVD/32bit%28i686%29/
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.