انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰.۰۴ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰.۰۴ خواهد بود.

نویسنده موضوع: کمک puppylinox  (دفعات بازدید: 1857 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین (moosa nazemi)

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 511
  • ایران - مازندران - قائمشهر
کمک puppylinox
« : 23 آذر 1389، 01:54 ق‌ظ »
آموزش نصب پاپی روی هارد رو میخوام اگه میشه یکی فارسی کمک کنه

از اینگلیش سر در نیاوردم
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود   ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است.

آفلاین doomhammer65ir

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1572
    • IRAN Backup
پاسخ به: کمک puppylinox
« پاسخ #1 : 23 آذر 1389، 02:48 ق‌ظ »
بوت که شد و آماده به کار روی میزکار گزینه ای است به نام install . دو بار کلیک کنید و بنصبید
بسیار سبک است و خوش دست . از مخازن دبیان و اوبنتو میتوانید نرم افزارهاتان را بر رویش بنصبید
VPN را نتوانستم بر رویش سامان دهم . برای اینترنت و دیگر نیازهای کاربر هم ابزارک های خوبی دارد .

آفلاین hadar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • lما میتوانیم
« پاسخ #2 : 25 آذر 1389، 09:06 ب‌ظ »
نیازی به نصب نیست کافیه بعد از لود شدن ریست کنید و در این هنگام از شما میخواد که تنظیمات رو ذخیره کنید شما یک نام به کادر وارد کنید بعد اخرین ظرفیتش که یک و خرده ای گیگ هست انتخواب کنید و یک درایو از لیست درایوها رو انتخواب کنیدو اگه درخواست کرد که فایل sfs اصلی هم کپی کنه قبول کنید و بعد از ریستارت کافیه که بوت پاپی از سی دی برای چند ثانیه لود بشه تا فایل ذخیره رو پیدا کند و بعد خودش از هارد بوت میشه بدون دردسر.
 ::) ::) ::)
« آخرین ویرایش: 25 آذر 1389، 09:08 ب‌ظ توسط hadar »

آفلاین hadar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • lما میتوانیم
« پاسخ #3 : 26 آذر 1389، 10:47 ق‌ظ »
اگه برنامه زیادی نصب کردی و دیدی فضا کم اومد میتونی از منو شروع پاپی قسمت  utility --- resize personal storage file 500mb رو انتخواب کنید و بعد از یک ریست فضای ضخیره رو به 1.7 گیگ برسونی و اگه بازم کم بود 500 تای دیگه اضافه کنی و بهتره فایل هاتو در جای دیگه هارد کپی کنی .

آفلاین -

• Full Member
  • *
  • ارسال: 146
پاسخ به: کمک puppylinux
« پاسخ #4 : 26 آذر 1389، 01:40 ب‌ظ »
بوت که شد و آماده به کار روی میزکار گزینه ای است به نام install . دو بار کلیک کنید و بنصبید
بسیار سبک است و خوش دست . از مخازن دبیان و اوبنتو میتوانید نرم افزارهاتان را بر رویش بنصبید
VPN را نتوانستم بر رویش سامان دهم . برای اینترنت و دیگر نیازهای کاربر هم ابزارک های خوبی دارد .

من مدتی با پاپی لینوکس کار کردم، روی یک کامپیوتر با 32 مگ رم و یک پردازنده 200 مگاهرتز، خیلی خوب جواب داد. بسته های دبیان رو باید با یک دستور تبدیل به pet. کنید، که آن هم برای من درست کار نکرد و نتونستم حتی 1 بسته deb. نصب کنم و به نظرم بهترین راه ممکن استفاده از خود مخازن پاپی لینوکس هست.
در این صفحه به صورت تصویری مراحل نصب را توضیح داده http://www.mygnulinux.com/?p=385