انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰٫۰۴٫۱ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰٫۰۴٫۱ خواهد بود.

نویسنده موضوع: پاک کردن shadow , ویا سایه روی ایکون در دسکتاپ اوبونتو  (دفعات بازدید: 115 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alimetal2000

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
سلام
به چه صورت میشود سایه و یا shadow که روی یک ایکون در  دسکتاپ اوبونتو هست را پاک کنیم ؟ مثلا وقتی که یک کلید می کنیم بر روی یک فولدر و یا ایکون بر روی desktop بعد از انتخاب یک سایه دور تا دور فولدر و ایکون بوجود می اید . به چه صورت میشود ان را پاک کرد . مرسی
برای اینکه منظورم را متوجه بشود یک screenshot گرفتم که میتوانید مشاهده کنید .

آفلاین alimetal2000

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
سلام
من میخواهم وقتی روی فولدر کلید می کنم ! فولدر انتخاب شود اما سایه نداشته باشد . نکته دیگر اینکه نرم افزار tweaks را هم نصب کردم اما کمکی نکرد . ممنون میشوم اگر من را راهنمایی کنید .

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 13240
  • Urahara Kiesuke
    • صفحهٔ ویکی
راه درست اینه که افزونهٔ نفشک‌های میزکار رو حذف کنی و اصلاً اون رو نقشکی نداشته باشی. طرّاحی گنوم ۳ این‌جوریه!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mr.amir138396

• Full Member
  • *
  • ارسال: 237
  • شاگرد همیشه مشتاق یادگیری
سلام
به چه صورت میشود سایه و یا shadow که روی یک ایکون در  دسکتاپ اوبونتو هست را پاک کنیم ؟ مثلا وقتی که یک کلید می کنیم بر روی یک فولدر و یا ایکون بر روی desktop بعد از انتخاب یک سایه دور تا دور فولدر و ایکون بوجود می اید . به چه صورت میشود ان را پاک کرد . مرسی
برای اینکه منظورم را متوجه بشود یک screenshot گرفتم که میتوانید مشاهده کنید .

به کار اون چی کار داری ؟؟ولش کن گنوم 3 بی افزونش حال میده البته بعضی مواقع !! برو تم numix circle icon رو بزری روی سیستمت sudo apt install numix-blue-gtk-theme numix-icon-theme numix-gtk-theme numix-icon-theme-circle
شاید شاید حل شد
اگر جایی اشتباه گفتم نزین تو سرم جداگانه بگین ولی اگه اشتباه بزرگی بود اصلاح کنین ولی باز نکوبین تو سرم