انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰٫۱۰ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰٫۱۰ خواهد بود.

نویسنده موضوع: رفع مشکل آپگرید ناقص و بروکن شدن یکی از پکیج ها [حل شد]  (دفعات بازدید: 220 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ramin-9706

• Newbie
  • *
  • ارسال: 17
    • تمزفا
با سلام خدمت همه دوستان لینوکسی

من الان اوبونتو 20 دارم ورژن دقیق Ubuntu 20.04 LTS 64-bit ورژن گنوم 3.36.2 هست و این مشکل رو دارم >> پیوست اول رو ببنید!! نمیدونم چرا نمی تونم پیوست کنم احتمالا محدود شده اکانتم ولی این عکسه

بعد این عکس هم یه پیام داد  یس دادم و بعدش این ارور رو داد بستمش

installed mysql-server-8.0 package post-installation script subprocess returned error exit status 1

و بعدش اینو داد

Could not install the upgrades

The upgrade has aborted. Your system could be in an unusable state. A recovery will run now (dpkg --configure -a).

بعد این دستور رو اجرا کردم البته قبل این هم مشکل بروکن پکیج رو داشتم و این دستور رو چندین و چند بار اجرا کردم ولی خروجی موفقیت آمیزی نداشت و دیگه بیخیالش شدم

با تشکر
« آخرین ویرایش: 26 شهریور 1399، 08:36 ب‌ظ توسط ramin-9706 »
همه عزیزانی که پست ها وامضاهای من رو می بینن لطفا هر مشکلی دارید و یا بهش بر میخورید یکم زمان بزارید و تو سایت عضو بشید و مشکلتون رو مطرح کنید تا هم وب فارسی غنی بشه و هم دیگر دوستانی که به مشکل میخورن سریع به جواب برسند
وسعی میکنم تو سایت خودم(تمزفا) هم آموزش بزارم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 13263
  • Urahara Kiesuke
    • صفحهٔ ویکی
یه بار کارساز مای‌سکوئل رو کامل پاک کن و دوباره نصب کن، ببین درست می‌شه؟
sudo apt purge mysql-server mysql-server-8.0
sudo apt install mysql-server mysql-server-8.0
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ramin-9706

• Newbie
  • *
  • ارسال: 17
    • تمزفا
مرسی حل شد
همه عزیزانی که پست ها وامضاهای من رو می بینن لطفا هر مشکلی دارید و یا بهش بر میخورید یکم زمان بزارید و تو سایت عضو بشید و مشکلتون رو مطرح کنید تا هم وب فارسی غنی بشه و هم دیگر دوستانی که به مشکل میخورن سریع به جواب برسند
وسعی میکنم تو سایت خودم(تمزفا) هم آموزش بزارم