انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

خبرها، اتفاقات و تصاویر مربوط به مربوط به جشن انتشار را با هشتگ ufest1804 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نویسنده موضوع: استفاده غیر مجاز از نرم افزار های پولی از نظر شرعی  (دفعات بازدید: 484 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین warlock

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 51

شاید شما بگید خوب استفاده نکنید و از معادل های آزاد استفاده کنید. از نظر شرعی(که شروع کننده پرسیده) که دوستان خیلی باهاش چپ افتادن، گفته مشکلی نداره ولی نگفته استفاده اون ثواب داره و مستحب است. شما مختار هستید که استفاده بکنید یا گزینه های دیگه رو انتخاب کنید.

enCODEr@ این جوابی است که من داخل پست های قبلی به سوال شروع کننده دادم.

آفلاین y.musavi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 181
  • فقط سیستم عامل گنو.
من باز این نظرو می نویسم؛ چون اگر عمل به این نظر بشه تمام موضوع حل خواهد شد و همه سوالهای خودشون رو خواهند پرسید.
نظر:

باید در انجمن یک بخش را به عنوان؛ "سامانه پاسخگویی به سوالات شرعی کاربران در حوزه نرم افزار" ، اختصاص بدهند. (حتما هم باید یک روحانی و یک  طلبه اون بخش رو به عهده بگیره) ;D
« آخرین ویرایش: 20 بهمن 1398، 10:11 ب‌ظ توسط y.musavi »
من حتی اگر در پوست گردو اسیر و محدود باشم باز می توانم خود را پادشاه فضای بیکران بدانم ..        هملت،نمایش ۲ ،پرده ۲

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 3963
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
من باز این نظرو می نویسم؛ چون اگر عمل به این نظر بشه تمام موضوع حل خواهد شد و همه سوالهای خودشون رو خواهند پرسید.
نظر:

باید در انجمن یک بخش را به عنوان؛ "سامانه پاسخگویی به سوالات شرعی کاربران در حوزه نرم افزار" ، اختصاص بدهند. (حتما هم باید یک روحانی و یک  طلبه اون بخش رو به عهده بگیره)
ممنون بابت نظر و پیشنهادت ولی بنظر من همچین چیزی در این انجمن لازم نیست. اگه کسی دوست داشت می‌تونه یه وب‌گاه جداگونه برای اون بزنه.

آفلاین mahdi7d1

• Newbie
  • *
  • ارسال: 21
سلام.
یاد رابینهود افتادم.
راستی کار رابینهود (دزدی از اغنیاء ظالم و کمک به فقرا مظلوم) کار انسانی و درستی بوده یا نه؟  :-? :-? :-?
هدف وسیله را توجیح نمی کند.