انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

خبرها، اتفاقات و تصاویر مربوط به مربوط به جشن انتشار را با هشتگ ufest1804 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نویسنده موضوع: چگونه اتصال به اینترنت در ubuntu 18.04.3 desktop  (دفعات بازدید: 68 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین lastphoenix

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام . من 3 روز پیش سیستم عامل ubuntu-18.04.3-desktop رو نصب کردم . من کامپیوتر pc دارم و این نسخه از وبونتو رو روی همین pc نصب کردم در کنار ویندوز 10 .  مشکلی نبود تا میخواستم به اینترنت وصل بشم... اما هر کاری کردم نتونستم :'( واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید که بتونم به اینترنت وصل بشم لازم به ذکر که مودم adsl دارم و از این سخت افزار برای اتصال به اینترنت استفاده میکنم و وای فایو یا بلو توث نداره کامپیوترم . من قبلا هم اوبونتو نصب کرده بودم نسخه های قدیمی تر که البته اونموقع به راحتی کانکشن ساختم و به اینترنت وصل شدم اما الان تو این نسخه جدید به کمک احتیاج دارم تا بتونم یه کانکشن درست ایجاد کنم و به اینترنت وصل بشم . خواهش میکنم راهنماییم کنید . ممنون .

آفلاین Issac

• Full Member
  • *
  • ارسال: 130
    • shahr bejar city
فکر نمیکنم نیازی به ساختن کانکشن باشه خودش خودکار همه کار ها رو میکنه .
شما اینترنت دارید؟
کابل اینترنت رو برسی کردین.
اوبونتو رو بالا بیارید وکابل اینترنتو بکنید و دوباره وصل کنید .بعد ببینید علامت اینترنت هستش.(یعنی وقتی کابل رو میکنید بره و بعد از وصل کردن دوباره بیاد.)
مرورگر رو باز کنید و ببینید صفحه ای رو باز میکنه؟ چه خطالیی میده؟
یه عکس از تنظیمات نتورک بزارید ببینیم اونجا مشکل نداره.
تو ویندوز همچین مشکلی ندارین.؟
پراکسی که فعال نکردین؟!