انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰٫۰۴٫۱ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰٫۰۴٫۱ خواهد بود.

نویسنده موضوع: راهنمایی درمورد خمیر سیلیکون یا thermal paste  (دفعات بازدید: 339 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین \SmHk/

• Full Member
  • *
  • ارسال: 224
  • کاربر کوبونتو
سلام نظرتون درمورد خمیر سیلیکون هایی که باهاشون کار کردید چیه و چی پیشنهاد میکنید.
یه خمیر سیلیکون برای cpu core i 7 (برای7سال پیش)و کارت گرافیک nvidia gt525m میخوام.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3464
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
پاسخ : راهنمایی درمورد خمیر سیلیکون یا thermal paste
« پاسخ #1 : 10 شهریور 1398، 01:42 ب‌ظ »
من حتی از پایین‌ترین و ارزون‌ترین مدل خمیرسیلیکون هم استفاده کردم (هم برای سیستم خودم هم واسه مشتری‌هام) و هیچ‌کدوم مشکلی نداشتن.
خداحافظ تکنولوژی، خداحافظ لینوکس :)

آفلاین Mohammad2005

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
همون خمیری که با cpu یا خنک کننده اش میاد خوبه. زیاد برا این چیزا وقتت رو هدر نده. تفاوتشون خیلی خیلی کمه.

آفلاین فرهاد محمدی مجد

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 933
  • فدورا + GNOME
اون خمیرهایی که رنگشون تیره است بهتر هستند، چون پودر فلز بیشتری دارند، یک خمیر سیلیکون کارآمد از پودر فلز استفاده می‌کند.
نام کاربری اصلی و نخست من Fedora-Red Hat است ولی دیدم بهتره با نام حقیقیم فعالیت کنم. این اولین حساب کاربری من در این انجمن نیست، در خرداد 1392 تصمیم به استفاده از گنو/لینوکس گرفتم و همان زمان در اینجا عضو شدم و تا 1-2 سال فعالیت می‌کردم ولی به دلایلی دیگه ادامه ندادم.