انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰.۰۴ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰.۰۴ خواهد بود.

نویسنده موضوع: طراحی یک صفحه معرفی بهترین پکیج ها برای تازه کارها  (دفعات بازدید: 787 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین imaniy

• Full Member
  • *
  • ارسال: 124
    • imanam
تو امضا سایت من وجود داره سعی میکنم هرچی خودم یاد میگیرم از اساتید و ... رو بصورت مقاله منتشر کنم یه ایده کوچیک به ذهنم رسیده جدیدا و اونو پیادش کردم.
صفحه زیر که طراحیش کردم کارش اینه که بهترین پکیج ها تو هر زمینه ای رو با توضیحات مختصر + لینگ گیت هاب اونها و همینطور آموزش نصب برای ارج بیس و دبیان بیس معرفی میکنه .
حتما سر بزنید و نظرتون رو بگید:

http://iaghapour.ir/best-linux-programs/index.html
سر بزنید بهم :))
.
www.iaghapour.ir

آفلاین enCODEr

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 387
با تشکر ، ایده خوبی هست ، یک پیشنهاد : آیکن برنامه های معرفی شده رو بزارید اینجوری متن خالی جالب نیست و همچنین لینک صفحه اصلی برنامه ، یک انتقاد : سلیقه شخصی رو درگیر معرفی ها نکنید ، برای مثال " بهترین محیط برای طراحان وب " ، این یه نظر شخصیه نه یک اصل یا قانون ، و همچنین اگه به شکلی باشه که دیگران هم بتونن برنامه های مد نظر خودشون رو اضافه کنن بهتر میشه ، مثلا من Amarok رو توی لیست پخش کننده های موزیک ندیدم .

آفلاین imaniy

• Full Member
  • *
    • imanam
ایده جالبی بود لینگ گیت هاب برنامه ها قرار داده شده دوست عزیز.
سلیقه شخصی نیست سعی کردم بهترین ها رو قرار بدم + اینکه هنوط نسخه آزمایشی هستش و به کمک شما و دوستان برای معرفی بهترین ها نیاز دارم.

یه قسمت برای ارسال نظر یا ارتباط با ما قرار میدم تا دوستان لطف کنن معرفی کنن.
.
www.iaghapour.ir

آفلاین enCODEr

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 387
بسیار عالی ٬
سلیقه شخصی هست ٬ به عنوان مثال شما به برای moc نوشتید : بهترین موزیک پلیر تحت ترمینال ٬ از نظر من ولی nvlc بهترین پخش کننده موزیک تحت ترمیناله ! ٬ پس نظر شخصیه ٬ ولی در کل ایده خوبی هست موفق باشید .

آفلاین imaniy

• Full Member
  • *
    • imanam
خب شما هم داری نظر شخصی میدی :))

من سعی کردم از نظر محبوبیت تو اینترنت قرار بدم پکیج ها رو.
.
www.iaghapour.ir

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
قبلا از این لیست‌ها اون هم به صورت گسترده‌تر و کامل‌تر ساخته شده.
لینک
لینک
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین shojaei1049

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • viva ubuntu
قبلا از این لیست‌ها اون هم به صورت گسترده‌تر و کامل‌تر ساخته شده.
لینک
لینک
=D>
freedom