انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

خبرها، اتفاقات و تصاویر مربوط به مربوط به جشن انتشار را با هشتگ ufest1804 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نویسنده موضوع: نصب اوبونتو در کنار ویندوز در دو هاد متفاوات  (دفعات بازدید: 89 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mazdak85

• Newbie
  • *
  • ارسال: 14
سلام من یه هارد اس اس دی 120 گیگی دارم روش ویندوز نصبه و یه دونه هم اچ دی دی2 ترا ک 1 تراش برداشتم بقیش انکلوتته میخوام روی اون فضا اوبونتو نصب کنم چجوری

آفلاین فرهاد محمدی مجد

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 566
  • Debian stable + GNOME Flashback
    • debian.org
سلام من یه هارد اس اس دی 120 گیگی دارم روش ویندوز نصبه و یه دونه هم اچ دی دی2 ترا ک 1 تراش برداشتم بقیش انکلوتته میخوام روی اون فضا اوبونتو نصب کنم چجوری
بقیش چیه؟! :o  اگر اون فضا از نوع خاصی نیست و ایرادی نداره میتونید ب راحتی روش اوبونتو یا هر توزیع دیگری را نصب کنید.
نام کاربری اصلی و نخستم Fedora-Red Hat است ولی دیدم بهتره با نام حقیقیم فعالیت کنم. این اولین حساب من در این انجمن نیست! من در اوایل سال 1392 تصمیم به استفاده از گنو/لینوکس گرفتم و قبل از استفاده از آن در اینجا عضو شدم و تا 1-2 سال فعالیت میکردم ولی به دلیل جروبحث‌هایی که پیش اومد دیگه فعالیت نکردم.

آفلاین mazdak85

• Newbie
  • *
  • ارسال: 14
بقیش چیه؟! :o  اگر اون فضا از نوع خاصی نیست و ایرادی نداره میتونید ب راحتی روش اوبونتو یا هر توزیع دیگری را نصب کنید.
Unclothed