انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برنامه آندرویدی انجمن اوبونتو  (دفعات بازدید: 156 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Yoord

• Full Member
  • *
  • ارسال: 138
  • ubuntu <3
    • تک مارکتینگ
برنامه آندرویدی انجمن اوبونتو
« : 20 آبان 1396، 12:20 ب‌ظ »
سلام
بنده یه پیشنهادی داشتم، برخی موقع ها سیستم کلا بالا نمیاد و برای رفع مشکل که میخوایم تو انجمن سوال بپرسیم، مجبوریم از گوشی استفاده کنیم و با گوشی واقعا یه کمی سخته!
گفتم اگه ممکنه، اونایی که تو این انجمن فعال و برنامه نویس هستند، یدونه برنامه اندرویدی برای این فروم درست کنند.
یا اگه برنامه ای هست که این فروم ها رو تو گوشی بهتر نشون میده، لطفا معرفی کنین. ممنون :)

آفلاین Rasoul Hejazi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 54
  • First year of moving to Linux(Ubuntu) from Windows
پاسخ : برنامه آندرویدی انجمن اوبونتو
« پاسخ #1 : 21 آبان 1396، 03:54 ب‌ظ »
درود بر شما دوست من
بنظر من که عضو کوچکی از جامعه ی لینوکسی و این انجمن در کنار شما دوستان عزیز هستم فکر خوبیه البته بنده یه پیشنهاد دیگه هم داشتم اگه یه ربات تلگرامی باشه که اول سوال پرسیده بشه اگه مشابه سوال رو دوستان قبلا پرسیدن و به جوابش رسیدن ربات همونجا جواب رو بگه که سوال های تکراری پرسیده نشه و بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان همه به جواب سوالشون برسن در هر صورت هرچی شما دوستان تصمیم بگیرید
ممنون

آفلاین Yoord

• Full Member
  • *
  • ارسال: 138
  • ubuntu <3
    • تک مارکتینگ
« پاسخ #2 : 21 آبان 1396، 05:45 ب‌ظ »
خوبه این ولی باید ربات به قدری هوشمند باشه که بتونه منظور از سوال کاربر رو بفهمه و با سوالهای دیگه مقایسه کنه

آفلاین ubulink

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
  • متن شخصی
    • عنوان وب سایت
« پاسخ #3 : 21 آبان 1396، 06:09 ب‌ظ »
پیشنهاد خوبیه ولی شاید خود مدیران سایت نتوانند اینکار رو انجام بدن پس باید کسی یا کسایی که این توانایی رو دارند و همچنین وقتش رو دارند یه App واسه سایت بنویسند
تایپیک رو باید در قسمت پیشنهادات و انتقادات می‌زدید لطفا ناظران انجمن تایپیک رو به جای مناسب منتقل کنند
« آخرین ویرایش: 21 آبان 1396، 06:11 ب‌ظ توسط ubulink »
اگر مشکل شما حل شد پست اول را ویراش کنید و به موضوع تایپیک عبارت    (حل شد)    را اضافه کنید تا کسی بیهوده برای پاسخ به یک موضوع حل شده زمان صرف نکند و اگر  علت و نحوهء حل شدن مشکل رابیان کنید به بسیاری از افرادی که بعدا به مشکل شما برخواهند خورد کمک خواهید کرد