انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

خبرها، اتفاقات و تصاویر مربوط به مربوط به جشن انتشار را با هشتگ ufest1804 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

نظرسنجی

آیا شما با «شبکه ملی اطلاعات» ایران، موافق یا مخالف هستید. چرا؟ (نظر سنجی)

به صورت دقیق نمی‌دونم چی هست، ولی باهاش مخالف هستم
11 (12%)
به صورت دقیق نمی‌دونم چی هست، ولی باهاش موافق هستم
13 (14.1%)
دقیقن می‌دونم چی هست و باهاش مخالفم
36 (39.1%)
دقیقن می‌دونم چی هست و باهاش موافقم
20 (21.7%)
چون نظرم تاثیری در تصمیم‌گیری نداره، نظر نمی‌دم
12 (13%)

مجموع آرای اعضا: 92

نویسنده موضوع: آیا شما با «شبکه ملی اطلاعات» ایران، موافق یا مخالف هستید. چرا؟ (نظر سنجی)  (دفعات بازدید: 17823 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بهنام …

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 923
  • mate + compiz
بله، مثل اینکه اینترنت هم افتاده دست ایران‌خودرو و سایپا و سازمان محیط زیست و راه‌سازی و …!

ما اینجا از ملی و غیرملی حرف بزنیم، منتخبین مردم، سر جیب مردم!
تو ۵ سال گذشته سرعت و کیفیت اینترنت ما که رشدی نداشت، حالا گرون‌تر هم شد! پولم کجا بود ماهی ۵۰ هزار بدم برای سرعتی مثل الآن؟

آفلاین shojaei1049

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
  • viva ubuntu
نمیخوام قضاوت و پیش داوری کنم
اما به شخصه با هرچیزی که جلوی آزادی و آزدگی رو بگیره مخالفم !!!
اگر نیت مبارزه با بدافزار باج افزار و جاسوسی باشه نباید هیچوقت نگران ملی شدن اینترنت باشیم چون قطعا همون به اصطلاح جاسوسان بعد از این زحمت جاسوسی رو نمیکشند بخاطر اینکه میدونن با زدن یه دکمه کل عملیاتشون شکست میخوره  ;D
اما اگر نیت چیزی جز این باشه یعنی عملا مبارزه با آزادی !!!

و البته رای ما فقط در انتخابات رسمی کشور برای دولتمردان مهمه پس رای من اینجا فکر میکنم بی تاثیر باشه !!!  :-X
freedom

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
نباید هیچوقت نگران ملی شدن اینترنت باشیم
این جمله پارادوکس داره. اینترنت نمی تونه ملی بشه وگرنه اسمش اینترنت نیست.

آفلاین shojaei1049

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
  • viva ubuntu
نباید هیچوقت نگران ملی شدن اینترنت باشیم
این جمله پارادوکس داره. اینترنت نمی تونه ملی بشه وگرنه اسمش اینترنت نیست.
همین که به پارادوکس اشاره کردید نشان میده چقدر این مسئله اینترنت ملی مورد داره !!!!!!
« آخرین ویرایش: 10 امرداد 1396، 11:03 ب‌ظ توسط shojaei1049 »
freedom

آفلاین y.musavi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 166
  • فقط سیستم عامل گنو.
از نظر اونا(شبکه ملی) دیدن صحنه مستهجن و یا غیر اخلاقی عیب نیست؛ بلکه محتوای مستهجن و غیراخلاقی پوششیست برای کاری دیگر و اون اینه:

دایره زنگی برای همه در دسترس نیست، اما اینترنت و گوشی برای همه در دسترس است.(آزادی بیش از حد اطلاعات و تغییر افکار)
یکیش اینه بیشتر سرورهای پیام رسان ، در کشور دیگری وجود دارد و اکثر این سرورها از رمزنگاری استفاده می کنن؛ لذا فقط اون سرور از محتوای پیام آگاه است؛اما در اینجا باید رمزگشایی شود و کمی سخت است.
مثلا با اینکه بیشتر سرورها در آمریکاست، اما شبکه تور که سرورهایش مکان مشخص ندارن، خود امریکارو کلافه کرده.(هر کشوری دنبال اینه که بین مردمشون چی می گذرد و انسان ناشناس در فضای مجازی وجود نداشته باشد)

شبکه ملی بنوعی می خاد در دهنه رو در مواقع لزوم ببنده و فقط سرویس های پیام رسان داخلی فعال باشه.(البته در مواقع لزوم)

نکته :اینکار باعث میشه همه در عالم خلسه فروبرن.
« آخرین ویرایش: 11 امرداد 1396، 08:33 ق‌ظ توسط y.musavi »
من حتی اگر در پوست گردو اسیر و محدود باشم باز می توانم خود را پادشاه فضای بیکران بدانم ..        هملت،نمایش ۲ ،پرده ۲