انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۰٫۱۰ منتشر شد.
انتظار می‌ره همهٔ اعضا هرچه زودتر به این نگارش ارتقا پیدا کنند. همهٔ پاسخ‌ها از این به بعد، بر پایهٔ اوبونتو ۲۰٫۱۰ خواهد بود.

نویسنده موضوع: پخش نشدن فایل های صوتی بعد از نصب alsa-driver-linuxant  (دفعات بازدید: 2942 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین -

• Full Member
  • *
  • ارسال: 146
می خواستم مودم رو نصب کنم، بسته alsa-driver-linuxant رو نصب کردم. حالا سیستم صدا داره (hda nvidia)، اما هیچ فایل صوتی پخش نمیشه، alsa-driver-linuxant رو حذف کردم، اما تاثیری نداشت.
سرعت اتصالم به اینترنت خیلی پایینه و نمی تونم درایور alsa رو دنلود کنم، آیا راهی هست که کوبونتو رو ترمیم کنم، منظورم از روی دیسک؟
در حال حاضر، در software management دو فایل alsa-firmware و gstreamer.-alsa نشون میده که نصب نشده هستند.
از نسخه 64 بیت استفاده میکنم.

آفلاین aliiiiiii

• Full Member
  • *
  • ارسال: 238
    • Iranian RoboCuppers
سلام
منم همین مشکل رو دارم
یعنی با این اسکریپت اومدم مودم رو نصب کنم
http://www.linuxant.com/drivers/hsf/downloads-installer-advanced.php
و مثل اینکه  نصب شد ولی کار نمیده مودم

حالا اصلا پشیمون شدم که مودم رو که نصب نکردم هیچ ، کارت صدا هم غیر فعال شده
چطوری باید برش گردونم؟

آفلاین Dante 0747

• Newbie
  • *
  • ارسال: 19
سلام دوستان....من برای نصب مودمم (hsf) درایورهای  alsa-driver-linuxant_1.0.20.3_all.deb و hsfmodem_7.80.02.05full_k2.6.31_14_generic_ubuntu_i386.deb
را دانلود کردم. اما بعد از نصب alsa صدای سیستم کلا قطع شد ](*,) ](*,). در صورتی که در ubuntu 9.04 اصلا این مشکل را نداشتم (در ضمن الآن 9.1 نصب کرده ام).
هرچقدر هم search کردم فایده نداشت........ :-X
اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه....آخه ما چه گناهی کردیم که بهمون adsl نمیدن و مجبوریم هزار جور بدبختی(از جمله نصب مودم dial up) رو تحمل کنیم... :'( :'( :'(
تازه update کردن اوبونتو و ... که جای خود داره و برای ما تبدیل به به رویا شده.....

آفلاین -

• Full Member
  • *
  • ارسال: 146
مثل اینکه جوابی برای این مشکل وجود نداره. من راهی پیدا نکردم و مجبور شدم کوبونتو رو دوباره نصب کنم، به جای اینکه 40 یا 50 مگ فایل دنلود کنم!

آفلاین aliiiiiii

• Full Member
  • *
  • ارسال: 238
    • Iranian RoboCuppers
من مجبور شدم که از نو نصب کنم :(