انجمن‌های فارسی اوبونتو

جامعه کاربران => هنر و طراحی => نویسنده: Roozbeh Shafiee در 10 اسفند 1387، 01:32 ب‌ظ

عنوان: طراحی لوگوهای روز شمار برای اوبونتو ۹.۰۴
ارسال شده توسط: Roozbeh Shafiee در 10 اسفند 1387، 01:32 ب‌ظ
اگر یادتون باشه تفریبا ۳ ماه پیش به همراه چند تا از دوستان لوگوهای روز شمار KDE 4.2 رو طراحی کردیم که تفریبا با استقبال خوبی مواجه شد و دیدیم که بعضا توی چند سایت و وبلاگ خارجی و وبلاگ بچه های خودمون هم قرار گرفت . البته با اطلاع رسانی دوست خوبم Hosein-Mec , هرچند اگر توی Planet KDE اگر معرفی می شد با استقبال بیشتری روبه رو می شد .

دیروز Planet Ubuntu رو دنبال می کردم که دیدم یکی روش درخواست لوگو برای روز شمار (کانتر) اوبونتو ۹.۰۴ رو داده بود ! به این فکر افتادم که این بار بچه های این فروم پیش قدم این کار بشن و استارت کار رو بزنیم برای طراحی کانتر برای نسخه جدید اوبونتو و این بار هم روی Planet Ubuntu معرفیش کنیم به عنوان پروژه مشترک کاربران فارسی زبان اوبونتو ,  شاید طرحی که ما می زنیم مورد قبول سایت رسمی اوبونتو قرار بگیره و برای استفاده عمومی روی سایت ubuntu.com نمایش داده بشه ! یا اگه نشد حداقل بالای همین فروم خودمون قرارش بدیم  :D

از دوستانی که تمایل دارند در این پروژه مشترک همکاری کنن آمادگی خودشون رو اعلام کنن , البته از همین الان می دونم EverPlays و Mtux و Lomion مثل همیشه پایه این کار هستن .