انجمن‌های فارسی اوبونتو

جامعه کاربران => پروژه‌ها => مجله حلقه کامل اوبونتو => نویسنده: hamid2 در 18 بهمن 1393، 12:35 ب‌ظ

عنوان: انتشارات آنلاین آزاد
ارسال شده توسط: hamid2 در 18 بهمن 1393، 12:35 ب‌ظ
با سیستم نشر آزاد میتوانید بصورت گروهی و انفرادی نشریه و کتاب ایجاد و آن را منتشر کنید این سیستم دارای انعطاف زیادی برای نویسندگان عزیز است و تنها از کتاب هایی با مجوز انتشار آزاد و دارای مجوز کپی لفت و مشابه دارند و یا کتاب هایی که مالکیت آن ها به اثبات رسیده باشد اجازه انتشار دارند. در این طرح شما میتوانید بصورت گروهی در ترجمه و بازنشر مجلات با مجوز های نشر آزاد مشارکت و خروجی را بصورت EPUB و PDF و در آینده با فرمت های بشتری در صفحه مخصوص به خودتان یا هر سایت دیگری منتشر کنید.همچنیی خود سایت نیز میتواند به عنوان بستر نشر نشریه شما را منتشر کند.
شما با این سرویس قادر به دنبال کردن نشریه های مختلف خواهید بود و میتوانید با کاربران مختلف ارتباط برقرار کنید و کار گروهی یا انفرادی انجام دهید این سایت میتواند آخرین نشریات منتشره را روی هر نرم افزاری که از تکنولوژی opds پشتیبانی میکند نمایش دهد به این ترتیب کار همکاری در ایجاد مستندات بصورت گروهی و انفرادی در شمایل کتاب و نشریه براحتی امکان پذیر خواهد شد.

بزودی(سی روز آینده) نسخه آزمایشی راه اندازی میشود.
اخبار جدید در همین تاپیک اطلاع رسانی میشود
نظرات خود را راجع به این سیستم بیان کنید.
با تشکر
عنوان: پاسخ : انتشارات آنلاین آزاد
ارسال شده توسط: سلمان م. در 18 بهمن 1393، 01:11 ب‌ظ
یعنی یه جورایی مثل این هست؟

https://www.rollapp.com/libreoffice
عنوان: پاسخ : انتشارات آنلاین آزاد
ارسال شده توسط: hamid2 در 19 بهمن 1393، 10:46 ق‌ظ
نه .
این یه که شما میفرمایید یه سرویس ابری برای اجرای برنامه های کاربردیه مثل لیبره آفیس.
سرویس که ما ارائه خواهیم داد هیچ برنامه ای تحت وب اجرا نمیکنه و از یه ویرایشگر خاص برای اینکار استفاده میشه.
این سرویس به هر کاربر یه صفحه میده و برای هر کتابش هم صفحه ای در نظر میگیره.
کاربران قادر خواهند بود در قالب یک گروه یا موسسه مثل مجله حلقه کامل فعالیت کنند و مثلا به هر کاربر تعداد صفحه خاصی سپرده بشه برای ترجمه و سایر کارها.
به این ترتیب شما به تیم رو رهبری خواهید کرد که مجله رو بتونید در مدت زمانی کم ترجمه و کار های مربوط به اون رو انجام بدید و سیستم در تمام مراحل تکمیل مجله شما تغییرات رو برای کاربران قابل نمایش میکنه.یعنی اگه یه فصل رو کامل کرده باشید همون یه فصل در صفحه کتاب در دسترس خواهد بود شما میتونید در صفحه مجله خودتون درخواست دونیت کنید و صفحه کتابتون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.میتونید خبرنامه داشته باشید و برای طرفداراتون اطلاعیه بفرستید.میتونید دوستانتون رو از بروز شدن مجله با خبر کنید.
سیستم بصورت خودکار نسخه pdf و epub از کتاب شما میسازه و در صورت انتشار کتاب بصورت کپی لفت ما نشریه رو در بوک استور منتشر میکنیم و شما هم میتونید صفحه مربوط به نشریه رو با یه کد در هر صفحه ای دوست داشتید نمایش بدید.میشه نشریه رو در شمایلی بسیار زیبا بصورت آنلاین خوند.

این سیستم رو من دادم برنامه نویس بنویسه قرار شده تا ماه آینده تحویل بده کار رو من این کار رو برای گسترش کتاب های آزاد و DRM Free انجام دادم.

امیدوارم مورد توجه دوستان مستندساز برای متن باز قرار بگیره.
با احترام