انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دوستان گروه توسعه UBports رو همراهی کنید.  (دفعات بازدید: 89 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ALi.pAkrohk

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 27
  • پاک بودم پاکروح شدم ترکوندم پاک پر شدم
دوستان گروه توسعه UBports رو همراهی کنید.
« : 01 اردیبهشت 1396، 02:09 ق‌ظ »
به نام خدا
سلام دوستان من علی هستم کاربر تازه کار انجمن حتما شنیدید که گروه کنونیکال توسعه دهنده سیستم عامل فوق محبوب ubuntu چندی پیش اعلام کرد که دیگه از ubuntu touch پشتیبانی نخواهد کرد و در پشت اون رابط کاربریه unity رو هم کنار گذاشته تا باز هم مثل گذشته به سراغ gnome پیر خودش بره خوب شاید شما بگید حالا واقعا دنیای موبایل های ubuntu به پایان رسید؟
خوب قطعا همه می دونید که لینوکس سیستم عاملیه که هیچ چیزش کنار گذاشته نمیشه.
خوب من این تایپیک رو برای چی زدم برای علاقه مندان به داشتن یه گوشیه باحال ubuntu touch خوب من امدم اینجا که از کاربرای برنامه نویس سایت بخوام با UBports همراه بشن برای پورت کردن سیستم عامل به گوشی های مختلف خوب از گوشیه خودتون هم شروع کنید بساکه این سیستم عامل نه تنها فراموش نشه بلکه همه گیر هم بشه.
خود UBports برای پورت سیستم عامل کمکتون می کنه هرجا به مشکل بر خوردین کافیه عرور رو توی سایت بگید و پس از پایان هم خود سایت رام رو پشتیبانی و دیباگ می کنه و  برای نسخه های جدیدتر شما باید درایور ها روست کنید. امید وارم که کمک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر روی نام UBports بزنید.  😊😘با امید موفقیت دوستان اوبونتو دوست.
« آخرین ویرایش: دیروز ساعت 02:02 ق‌ظ توسط ALi.pAkrohk »
pAkrohk پاکروح
Python علی

آفلاین سعید محجوب

• Full Member
  • *
  • ارسال: 158
  • ubuntu 17.04 + ukui
پاسخ : دوستان گروه توسعه UBports رو همراهی کنید.
« پاسخ #1 : 01 اردیبهشت 1396، 08:31 ب‌ظ »
gnome درسته
گنوم پیره !!!  :o :o :o ](*,) ](*,) ](*,) یونیتی بر اساس گنومه
کنوییکال یه جورریای اسپانسره اوبونتو توسط جامعه کاربری توسعه داده می شه
یعنی دیگه یونیتی از طریق دونیت تامین مالی می شه
اگر همه بیان سمت گنو / لینوکس اون موقع هست که مثل ویندوز بازیچه می شه
و اون روزی هست که باید به  دنبال فکری تازه بود

آفلاین ALi.pAkrohk

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 27
  • پاک بودم پاکروح شدم ترکوندم پاک پر شدم
پاسخ : دوستان گروه توسعه UBports رو همراهی کنید.
« پاسخ #2 : دیروز ساعت 01:59 ق‌ظ »
عزیزم ببخشید اگه منظور رو بد رسوندم منظورم از گنوم پیر این نیست که قدیمی یا بدرد نخوره همین طور که گفتی بیس یونیتی هم گنومه خوب فکر کنم منظورم رو گرفته باشی با گنوم شروع شده گنوم با تجربه تر قدیمی تر و با طول عمر بیشتریه و یونیتی بچه تره جدید تره نوپاتره.
دوست عزیز دلیل باز شدن این تایپیک برای کمک به توسعه هرچه بهتره سیستم عامل محبوب و جالب ubuntu هستش ما قصد کوبیدن چیز کس یا شخصی رو عملاً نخواهیم داشت لطفا دوستانی که ازشون برمیاد کمک کنن.
بسا که هم app های ایرانیه بیشتری هم گوشی های محشر تری در آینده نزدیک در ساخت دار ubuntu قرار بگیرن.
« آخرین ویرایش: دیروز ساعت 02:08 ق‌ظ توسط ALi.pAkrohk »
pAkrohk پاکروح
Python علی